Buradasınız: Soqaq Kişisel GelişimKişisel GelişimRuhsal GelişmeDolunayda Yapılacak Bir Affetme Çalışması
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Dolunayda Yapılacak Bir Affetme Çalışması  (Okunma Sayısı 5050 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Düş gezgini
Ziyaretçi
« : Ağustos 17, 2011, 10:56:32 am »

Dolunayda yapılacak bir affetme çalışması!

Hani hep soruyorsunuz "yapıyorum ama olmuyor  geçmişi kendimi  başkalarını affedemiyorum  nasıl yapıcam?"

Yarın Dolunay  yani bu bizim için ne ifade ediyor? Enerji alanının çok yüksek olduğu bir gün. Olumsuz herşeyi serbest bırakmak için bundan uygun bir gün olamaz!

Ne yapıyoruz?

Bir kağıda;

Ben şu anda ....................... durumumu kabul ediyorum. Yaşadığım her şeyi sevgiye dönüştürmeye niyet ettim.
Yazıyor ve sonra bu kağıdı yakıyoruz!

Ya da affedemediğimiz kişi için;

Ben seni affediyor ve serbest bırakıyorum! Lütfen sende beni affet ve serbest bırak!

Ve yazdığınız kağıdı yakıyorsunuz.

Bakın burası çok önemli; çöpe atmak  yırtmak yok... Çünkü o zaman o enerjinin yaşamasına izin verirsiniz... Direk yakıyor kaybolduğunu gözlerinizle görüyorsunuz...

Hatta kağıt yanarken gözlemleyebilirsiniz  çabuk mu yandı  zor mu yandı  nasıl bir şekil aldı  kalbiniz kabullenmekte zorlanıyorsa tekrar tekrar yazın ve yakın. Ta ki bilinç altınızı buna ikna edene kadar bu uygulamayı devam ettirin. Bir süre sonra bir bakıcaksınız o kişi sizin için hiç bir şey ifade etmiyor. Gerçekten!

Ve gün boyu şu olumlamayı yapıyorsunuz!
"İçimde direnç gösteren kalıpları sadece kurtulunması gereken şeyler olarak görüyorum. Sağlıklı ve özgür olmayı seçiyorum." medi
düş gezgini
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : Ocak 07, 2012, 11:53:41 am »

güncel
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer: